Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdyńskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.

Skup mieszkań za gotówkę a życie w Londynie

Życie w Londynie to nie bajka, jeśli będziesz chciał tam zamieszkać, to musisz pamiętać o kilku rzeczach. Przede wszystkim musisz mieć świadomość tego jak drogie są tam mieszkania.

Zapewne myśląc jak rozwiązać problem drogich mieszkań (i mieszkając np. w Gdyni) momentalnie miałeś zamiar wpisać w wyszukiwarkę hasło: “skup mieszkań za gotówkę Gdynia”.

Już na początku radzę Ci się powstrzymać. Dlaczego? Czasy się zmieniły i znalezienie dobrej firmy, której specjalnością jest skup mieszkań za gotówkę już nigdy nie będzie tak proste, ponieważ – jak powszechnie wiadomo – skup mieszkań za gotówkę skupowi mieszkań za gotówkę już nigdy nie będzie równy.

Wracając do mieszkania w Londynie – poniżej znajduje się krótka lista rzeczy, które prawdopodobnie powstrzymają Cię przed zamieszkaniem w tych rejonach.

Będziesz dostawać różne spamowe wiadomości

Jaki wypadek, prawda? To nie ma znaczenia, czy miałeś go, czy nie. Londyn to mekka, w której dane osobowe są jawne. Te teksty są wysyłane przez komputery – jeśli odpowiesz na teksty, twój numer jest sprzedawany firmom call center w Wielkiej Brytanii za 5 funtów, ponieważ twój numer jest teraz oznaczony jako aktywny i gotowy do generowania dalszych leadów. Po ustaleniu, że Twój numer jest aktywny, jest on kierowany do faktycznych prawników. Zignoruj te połączenia.

Reklama: FreshFrog

Ludzie licencji telewizyjnych są bardzo przekonujący

Chodzi o to – musisz zapłacić, jeśli chcesz oglądać telewizję na żywo w Londynie. Jak tylko się gdzieś wprowadzisz, zaczniesz otrzymywać listy od “TV licence”. A oni naprawdę wiedzą, jak sprawić, byś czuł się przestraszony z ich listów z pogróżkami.

Lekarz wenerolog ze Świecia trzymający w ręku stetoskop - symbol lekarski Previous post Lekarz wenerolog i groźna choroba na świecie
Next post Co to jest botoks?