Lekarz wenerolog ze Świecia trzymający w ręku stetoskop - symbol lekarski

Lekarz wenerolog i groźna choroba na świecie

Nie, to nie jest clickbait i to nie jest żart – syfilis jest chorobą, która jest równie niebezpieczna, co rzadko występująca. Oczywiście tylko w oczach większości.

Kiła jest lekceważona przez media i ludzi, ale jej obecność jest wciąż prawdziwa. Jeśli według Ciebie nie ma powodów do obaw, to jesteś w błędzie. Jedyną formą ochrony przed nią jest poprawne zabezpieczanie się oraz edukacja. To drugie jest dla Ciebie bardziej interesujące? Zapraszam Cię do dalszej lektury.

Jeżeli faktycznie interesuje Cię temat syfilisu, to możliwe, że wpisywałeś w wyszukiwarkę hasło: “lekarz wenerolog Świecie”. Prawdopodobnie nie znalazłeś tam tego czego szukałeś, ale to nie szkodzi. Poniżej znajdziesz tekst, który napisałem specjalnie dla Ciebie – mity o chorobie wenerycznej XXI w.

 

Kiła jest nieuleczalna

Nie, to nie jest prawda – syfilis jest chorobą uleczalną (co nie znaczy, że nie jest zagrożeniem dla Twojego zdrowia czy nawet życia). Leczy się ją antybiotykami, które przepisze Ci lekarz wenerolog. Jeżeli to dla Ciebie wstydliwa sprawa – możesz znaleźć specjalistów, którzy przepiszą Ci leki przez telefon.

Kiła nie jest niebezpieczna

Chociaż czasami nie daje żadnych objawów, nieleczona kiła może rozprzestrzenić się na mózg i układ nerwowy lub na oko, powodując trwałe uszkodzenie nerwów lub ślepotę. Dla kobiet w ciąży jest ona również potencjalnie śmiertelna dla ich nienarodzonego dziecka.

Reklama: lekarz wenerolog Świecie

Nie ma sensu ryzykować życia dla jednej przygody – zawsze możesz to zrobić z ukochaną osobą, która jest pewna i bezpieczna. 

Laptop z wynajmu laptopa jest używany przez kobietę, która w ręku trzyma telefon Previous post Na co zwrócić uwagę przed wynajęciem laptopa
Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdyńskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce. Next post Skup mieszkań za gotówkę a życie w Londynie