Mieszkania dla aktywnych

Cenisz sobie spokój, a przy okazji lubisz korzystać z wygód, które oferuje miasto? Na tym osiedlu obie te rzeczy się ze sobą łączą. W Fordonie znajdują się liczne sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, baseny oraz liczne boiska piłkarskie. Zewsząd rozpościera się mnóstwo zieleni, co zachęca do licznych spacerów i aktywnego trybu życia. Po wybudowaniu tramwaju, dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta.

To właśnie w tej dzielnicy jest najwięcej inwestycji mieszkaniowych. Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz cieszą się ogromną popularnością, co bardzo wyraźnie można dostrzec na rynku nieruchomości. Po wybudowaniu bloków o klasycznym standardzie, przyszedł czas na coś bardziej luksusowego i wyszukanego. Mieszkania na nowym osiedlu będą miały zróżnicowany metraż – od kawalerek po dwupoziomowe. Całego smaku dodaje jednak wygląd i wyposażenie budynku. Na dachu ma znajdować się taras z dużą ilością zieleni oraz siłownia. Mieszkańcy będą mieli również do wyboru indywidualny garaż podziemny lub podziemne miejsce postojowe.

Już samo wykończenie mieszkań cechuje się wysokim standardem. W podstawowym wyposażeniu są drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, szyby okienne antywłamaniowe, wideodomofon oraz inteligentny system zarządzania domem. Trzeba przyznać, że takie warunki robią wrażenie. Zwieńczeniem wszystkiego jest ogrodzony teren z pełnym monitoringiem. Takie udogodnienia na pewno przyciągną potencjalnych lokatorów. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że mieszkania te będą droższe, niż te, które są dostępne obecnie na rynku.

Previous post Kolejny transfer Manchesteru City potwierdzony
Next post Znaczenie Google Search Console