Australijskie rajdy motocyklowe

W całej Australii odbywa się wiele zlotów, o każdej porze roku. Począwszy od zlotów typu „back to basics”, które zazwyczaj odbywają się w odległych miejscach bez żadnych udogodnień, po zloty z cateringiem, które odbywają się w miasteczkach wiejskich i innych wiejskich lokalizacjach. Wiele zlotów odbywa się w lokalnych rezerwatach rekreacyjnych, na boisku piłkarskim, torze wyścigowym lub placu pokazowym w miastach wiejskich. Miejsca te często posiadają toalety/prysznice oraz bar/kuchnię. Często klub motocyklowy organizujący zlot organizuje lokalną grupę usługową, taką jak klub Rotary lub lokalny klub sportowy, aby zapewnić wieczorny posiłek i śniadanie oraz prowadzić bar. Imprezy te często stanowią bardzo potrzebne źródło dochodów dla społeczności, w których odbywają się zloty, a społeczności te z radością witają zloty w swoich miastach. Sprawdź: Sklepy motocyklowe Rybnik

W porównaniu z europejskimi i amerykańskimi zlotami, australijskie zloty są często małe, z frekwencją od kilkudziesięciu do kilkuset motocykli.
Doroczny zlot Ulysses Club to tygodniowa sprawa, która sprowadza tysiące motocyklistów i miliony dolarów do miejsca, w którym się odbywa, które każdego roku może być inne. Oczekuje się, że impreza w 2014 roku w Alice Springs przyciągnie od 5 000 do 7 000 uczestników.

Previous post Gypsy tour w Ameryce
Next post Kluczowe zalety solarnych lamp ulicznych