Kto oferuje najbogatszą ofertę szkoleń w Bydgoszczy?

Jaka firma na bydgoskim rynku ma do zaoferowania największą paletę szkoleń? Prawdopodobnie jest to EduWis – zupełnie nowy podmiot na rynku szkoleniowym, udostępniający swoją ofertę nie tylko w Bydgoszczy i Toruniu, ale także w innych miastach województwa Kujawsko-Pomorskiego, w tym Inowrocławiu, Grudziądzu, czy Włocławku.

Już pierwszy rzut oka na stronę firmy i jej ofertę sugeruje Nam, że nie mamy do czynienia z typową agencją szkoleniową. Dowiemy się z niej, że EduWis duży nacisk kładzie na organizację szkoleń kreatywnych, czyli kursów, które na terenie nie tylko Bydgoszczy, ale także pozostałych większych miast regionu, takich jak Toruń, Włocławek, Inowrocław, czy Grudziądz są w dalszym ciągu trudno dostępne. Dlatego już sama oferta tego typu warsztatów przykuwa uwagę, jednak naprawdę ciekawie zaczyna się robić, gdy dokładnie prześledzimy całą ofertę.

Oprócz ciekawych szkoleń kreatywnych, ośrodek proponuje pokaźny zestaw szkoleń biznesowych, w tym m.in. z zakresu asertywności, rozwijania zdolności komunikacyjnych, radzenia sobie w sytuacjach konfliktowych, czy rozwiązywania problemów. Dużym atutem jest nie tylko korzystanie z usług najlepszych szkoleniowców, ale także – czym firma szczyci się na swojej stronie – systematyczne rozwijanie bloków szkoleń, kursów i warsztatów oraz nie zamykanie się wyłącznie na klientów biznesowych – znaczna część oferty szkoleniowej jest dedykowana klientom indywidualnym w różnym wieku, dzięki czemu prócz kursów przeznaczonych dla osób, które np. chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe znajdziemy również wiele zajęć dla dzieci i młodzieży. Jeżeli jakość oferowanych szkoleń jest porównywalna z wrażeniem jakie robi ich oferta to firma EduWis może mocno „namieszać” na rynku szkoleń w Bydgoszczy (i nie tylko).

Więcej informacji znajdziesz na: Bydgoszcz szkolenia

Previous post Znaczenie Google Search Console
Next post Znaczenie wiatru w kontekście niewyczerpalnych źródeł energii