kobieta z powiększonymi ustami

Powiększanie ust – jakie są koszty i jakich efektów oczekiwać

Jeśli interesują Cię zagadnienia z nagłówka, to możliwe, że wpisywałaś w wyszukiwarkę frazę: “powiększanie ust sosnowiec”. Nie znalazłaś tam poszukiwanych informacji? Dlatego też przygotowaliśmy poniższy tekst – aby pomóc ludziom znaleźć wszystko o powiększaniu ust w jednym miejscu.

 

Powiększanie ust – jak długo utrzymują się rezultaty?

To, jak długo utrzymają się rezultaty zabiegu powiększania ust, zależy od wybranego sposobu leczenia i reakcji pacjenta na zabieg.

 

 • Zastrzyki z tłuszczu mogą wymagać wielokrotnych wstrzyknięć, ale mogą prowadzić do trwałego powiększenia ust.
 • Rezultaty zastrzyków z wypełniaczy zależą od rodzaju użytego wypełniacza. Niektóre wypełniacze dermalne utrzymują się od trzech do sześciu miesięcy, podczas gdy inne prawie rok.
 • Przeszczep skóry, implanty warg, lifting warg i powiększanie warg zapewniają w zasadzie trwałe rezultaty.

 

Utrzymuj relacje z chirurgiem plastycznym specjalizującym się w medycynie estetycznej, szczególności w powiększaniu ust.

 

Dla bezpieczeństwa, jak również dla uzyskania najpiękniejszego i najzdrowszego wyniku, ważne jest, aby wracać do gabinetu chirurga plastycznego w celu oceny kontrolnej w wyznaczonych terminach i za każdym razem, gdy zauważysz jakiekolwiek zmiany w implantach twarzy. Nie wahaj się skontaktować się z chirurgiem, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.

 

Koszty związane z zabiegiem powiększania ust

Koszt zabiegu powiększenia ust różni się w zależności od zastosowanej techniki, od lekarza i od obszaru geograficznego.

 

Liczby te odzwierciedlają jedynie honoraria lekarzy/chirurgów w ubiegłym roku i nie obejmują opłat za placówkę chirurgiczną, znieczulenie, testy medyczne, recepty, odzież chirurgiczną lub inne różne koszty związane z zabiegiem.

 

Ponieważ powiększanie ust jest zabiegiem elektywnym, ubezpieczenie nie pokrywa tych kosztów. Wielu chirurgów oferuje plany finansowania dla pacjentów, aby uczynić procedurę bardziej przystępną.

 

Wybierając chirurga kieruj się jakością, wykształceniem i doświadczeniem, a nie kosztami.

 

Reklama: Powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

 

Powiększanie ust – ograniczenia i ryzyko

Na szczęście, istotne powikłania związane z powiększaniem ust są rzadkie. Procedura ta jest zazwyczaj wykonywana bez większych problemów.

 

Ryzyko i potencjalne powikłania operacji jest tematem, który należy omówić podczas konsultacji. Ryzyko w większości operacji jest podobne. Niektóre z potencjalnych powikłań wszystkich operacji są:

 

 • Niekorzystna reakcja na znieczulenie
 • Krwiak lub krwiak surowiczy (nagromadzenie krwi lub płynu pod skórą, które może wymagać usunięcia)
 • Zakażenie
 • Zmiany w odczuwaniu
 • Bliznowacenie
 • Reakcje alergiczne
 • Uszkodzenie struktur leżących u podłoża zabiegu
 • Niezadowalające wyniki, które mogą wymagać dodatkowych zabiegów.

 

Można zminimalizować pewne ryzyko, stosując się do rad i instrukcji chirurga plastyka, zarówno przed, jak i po zabiegu powiększania ust.

Previous post Grupy wsparcia
kobieta w makijażu permanentnym Next post Zabiegi w gabinecie kosmetycznym